Anna Błach

adwokat
radca prawny

Prowadzę kancelarię adwokacką w Warszawie. Specjalizuję się w prawie upadłościowym. Pomagam ludziom umorzyć ich długi. Staram się, by moja praca była zawsze na najwyższym poziomie.
[Więcej >>>]

Upadłość konsumencka członka zarządu w spółce kapitałowej

Anna Błach26 listopada 2020Komentarze (0)

mec. KułakowskaMiło mi jest obwieścić, że właśnie ukazał się wywiad ze mną, w którym opowiadałam pani mec. Anecie Kułakowskiej o zasadach dotyczących upadłości konsumenckiej członków zarządu spółki kapitałowej. 

Niedawna nowelizacja przepisów prawa upadłościowego znacznie ułatwiła i przyspieszyła proces ogłoszenia upadłości, co zbiegło się z faktem pojawiania się epidemii koronawirusa, która  doprowadziła do niewypłacalności wielu ludzi prowadzących działalność gospodarczą. Także w formie spółki z o.o. czy akcyjnej.

Wywiad „Upadłość konsumencka członka zarządu w spółce kapitałowej – wywiad z adwokatem Anną Bloch” jest dostępny w blogu mec. Kułakowskiej, pt. Zarząd w spółce z o.o. w tym miejscu (KLIK).

I zapraszam Cię do jego lektury!

Upadłość konsumencka członka zarządu w spółce kapitałowej

Anna Błach
adwokat
radca prawny

***

Wniosek o upadłość konsumencką – WZÓR

Poniżej dowiesz się kilku ważnych rzeczy dotyczących tego, jak wypełnić wniosek o upadłość konsumencką. Wzór wniosku znajdziesz poniżej.

Niech Cię nie zwiedzie, że skoro wniosek jest w formie druku to wystarczy, że wypełni się rubryki i już upadłość gotowa.

Dla laika prawidłowe wypełnienie wniosku jest bardzo trudne [Czytaj dalej…]

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Błach w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Błach w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: